ETYKA
Field of study: Special Education
Programme code: 06-S1PC13.2014

Module name: | ETYKA |
---|---|
Module code: | PSO_E |
Programme code: | 06-S1PC13.2014 |
Semester: | winter semester 2014/2015 |
Language of instruction: | Polish |
Form of verification: | course work |
ECTS credits: | 1 |
Description: | Wszystkie, przedstawione efekty kształcenia w ramach przedmiotu: etyka planuje się osiągnąć za pomocą wykładowej formy kształcenia. Moduł stanowi podstawę teoretyczną, wyposażającą studenta w umiejętność poszukiwania rozwiązań problemów etycznych w praktycznej działalności pedagogicznej, w oparciu o konstruktywną argumentację etyczną. Realizowane treści modułu pozwolą na nabycie przez studentów wrażliwości niezbędnej do dostrzegania i rozumnego rozstrzygania problemów moralnych, wobec których stawiają nas współczesne nauki humanistyczne, społeczne.
|
Prerequisites: | Brak wymagań wstępnych |
Key reading: | (no information given) |
Learning outcome of the module | Codes of the learning outcomes of the programme to which the learning outcome of the module is related [level of competence: scale 1-5] |
---|---|
Student wymienia i charakteryzuje podstawowe zagadnienia z zakresu etyki oraz podaje definicje terminów specyficzne dla tego obszaru badawczego.
[PSO_E_1] |
K_W04 [5/5] |
Student jest przekonany o wadze zachowania się w sposób profesjonalny, refleksji na tematy etyczne i przestrzegania zasad etyki zawodowej.
[PSO_E_2] |
|
Student dostrzega i formułuje dylematy moralne i etyczne oraz potrafi je odnieść do własnych doświadczeń życiowych i zawodowych. [PSO_E_3] |
Type | Description | Codes of the learning outcomes of the module to which assessment is related |
---|---|---|
Test pisemny [PSO_E_w_1] | Przedmiot: Etyka zakończony jest zaliczeniem z oceną uzyskiwanym na podstawie noty za test kończący zajęcia.
|
PSO_E_1 |
Form of teaching | Student's own work | Assessment of the learning outcomes | |||
---|---|---|---|---|---|
Type | Description (including teaching methods) | Number of hours | Description | Number of hours | |
lecture [PSO_E_fs_1] | Metoda podająca z wykorzystaniem prezentacji multimedialnych
|
15 | Student, w oparciu o treść wykładów, wzbogaca samodzielnie swoją wiedzę w zakresie treści potrzebnych do przygotowania się do testu. |
15 |
Test pisemny [PSO_E_w_1] |
Attachments |
---|
Module description (PDF) |
Syllabuses (USOSweb) | ||
---|---|---|
Semester | Module | Language of instruction |
(no information given) |